Eset

Najlepší spôsob, ako udržať počítač v bezpečí

Antivírusové systémy od spoločnosti ESET sú unikátnym virtuálnym štítom, ktorý drží všetky internetové hrozby a útoky v bezpečnej vzdialenosti od vašich dát. Vírusy nielen deteguje, ale zabraňuje im už vstúpiť do vášho počítača a začať poškodzovať vaše dokumenty či súkromie. Produkty firmy ESET chránia obrovské množstvo virtuálneho priestoru na celom svete, nech si pod tým predstavíme počítačový server vo veľkej finančnej korporácii, alebo počítač, na ktorom si vaše deti hľadajú podklady na domácu úlohu. Môže to byť dokonca aj mobilné zariadenie, v ktorom máte kontakty na všetkých svojich blízkych. Vieme, že chcete mať istotu. My vám ju ponúkame bez toho, aby ste museli siahať hlboko do vrecka.

Ľudia v spoločnosti ESET majú za sebou takmer dvadsať rokov vývoja antivírusových riešení. Nie je preto prekvapením, že spoločnosť patrí medzi technologických lídrov na tomto trhu. Jadro antivírusového systému, technológia ThreatSense®, dokáže proaktívne rozpoznať a zachytiť dokonca úplne neznáme a ešte nerozšírené vírusy. Domácnosti či firmy, ktorým svieti na pracovnej ploche počítača zeleno-biela ikonka produktu firmy ESET sa tak nemusia obávať, keď si v novinách prečítajú o novom, nebezpečnom víruse.

Mnoho antivírusových spoločností zatiaľ nemá v rade svojich produktov plnú podporu pre 64-bitové systémy. ESET je jednou z mála spoločností, ktorej portfólio po celej šírke túto platformu novej generácie podporuje. Pokiaľ vlastníte riešenia určené pre túto platformu, alebo sa rozhodujete o ich zakúpení, bude to práve produkt firmy ESET, ktorý vám ponúkne komplexnú funkcionalitu.